Złotów
dom na sprzedaż

FZL-DS-199182

Wyjątkowy dom z potencjałem przy ul. Garncarskiej w Złotowie Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny, a może przestrzeni, która pozwoli połączyć życie prywatne z zawodowym? Ta oferta przy ulicy Garncarskiej to propozycja dla osób ...

Powierzchnia
206,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
196 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 024,27 zł
cena 829 000
dom na sprzedaż - Złotów

Jastrowie
lokal na wynajem

FZL-LW-199079

Oferta najmu lokalu użytkowego – Jastrowie, ul. Wojska Polskiego 12A Podstawowe informacje o inwestycji Prezentujemy nowoczesny budynek użytkowy z 2025 r., usytuowany w bardzo ruchliwym i charakterystycznym punkcie miasta Jastrowie (około 100m od Media Expert, ...

Powierzchnia
39,11 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
66,48 zł
cena 2 600
lokal na wynajem - Jastrowie

Debrzno
działka na sprzedaż

FZL-GS-198901

Działka pod zabudowę wielorodzinną, Debrzno Powierzchnia działki 456m2 Działka leży na terenie objętym planem zagospodarowania. Koncepcja zakłada budowę budynku mieszkalno – usługowego, z 2 lokalami użytkowymi posadowionymi na parterze budynku oraz 15 mieszkań. 18.MN/U Parametry ...

Powierzchnia
456,00 m2
Cena za m2
592,11 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Debrzno

Zakrzewo
działka na sprzedaż

FZL-GS-198900

Działka pod zabudowę wielorodzinną, Zakrzewo Powierzchnia działki 2675m2 Działka leży poza terenem objętym planem zagospodarowania. Wydane są warunki zabudowy oraz aktualne pozwolenie na budowę. W CENIE projekt budowalny zakładający budowę budynku mieszkalnego ...

Powierzchnia
2 675,00 m2
Cena za m2
119,63 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zakrzewo

Okonek
działka na sprzedaż

FZL-GS-198899

Działka pod zabudowę wielorodzinną, Okonek Powierzchnia działki 2716m2 Koncepcja zabudowy przewiduje budynek wielorodzinny składający się z 30 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej około 1500m2 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania ...

Powierzchnia
2 716,00 m2
Cena za m2
99,41 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Okonek

Złotów
dom na sprzedaż

FZL-DS-198751

DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
574 m²
Cena za m2
3 960,00 zł
cena 594 000
dom na sprzedaż - Złotów

Piła
mieszkanie na sprzedaż

AXO-MS-9

STAN DEWELOPERSKI PO REMONCIE GENERALNYM - W 3 wariantach wykończenia!!!  2-pokojowe mieszkanie z potencjałem własnej aranżacji - centrum miasta, 47,9 m², II piętro, dobra cena!  1. 348 000 zł - w stanie deweloperskim tak jak na zdjęciach.  2. 368 000 zł - w stanie ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 891,09 zł
cena 348 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła

Złotów
mieszkanie na sprzedaż

FZL-MS-198549

MIESZKANIE 2 POKOJOWE, SPRZEDAŻ, ZŁOTÓW Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,2m2 położone na 4 piętrze w bloku przy Westerplatte w Złotowie. Mieszkanie posiada loggię (powiększona).   W skład lokalu wchodzą 2 pokoje o powierzchni ok. ...

Powierzchnia
35,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 517,05 zł
cena 159 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem