Najnowsze oferty

nowa oferta
dom na sprzedaż - Złotów

Złotów
dom na sprzedaż

FZL-DS-199381

DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostojący ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
574 m²
Cena za m2
3 900,00 zł
cena 585 000
dom na sprzedaż - Złotów
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Złotów (gw), Blękwit

Złotów (gw), Blękwit
obiekt na sprzedaż

FZL-BS-199345

Zabytkowy Młyn z 1920 r.  - obiekt z „duszą”, który stanie się wizytówką Twojego biznesu lub nowym domem dla Ciebie i Twojej rodziny. Przedstawiamy unikatową nieruchomość o ogromnym potencjale komercyjnym, położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej ...

Powierzchnia
782,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
633 m²
Cena za m2
1 187,37 zł
cena 929 000
obiekt na sprzedaż - Złotów (gw), Blękwit
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piła

Piła
dom na sprzedaż

AXO-DS-13

Dom i działka z ogromnym  potencjałem !     W porównaniu z obrzeżami miasta gdzie są osiedla domków można uznać, że dom znajduje się w centrum miasta. 123 m² klasycznego z lat 70 i 80 kwadraciaka, który w ostatnich latach jest poszukiwany za jego ogromne ...

Powierzchnia
123,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 040,65 zł
cena 620 000
dom na sprzedaż - Piła

Złotów (gw), Dzierzążenko
mieszkanie na sprzedaż

FZL-MS-199286

Parterowe mieszkanie bez barier z dużym ogródkiem – Dzierzążenko, gm. Złotów Powierzchnia użytkowa: ok. 6,,78 m²  Poziom: parter (brak jakiegokolwiek schodka przy wejściu)  Ogródek: prywatna przestrzeń zielona  Status: bezczynszowe – bardzo ekonomiczne ...

Powierzchnia
63,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 234,87 zł
cena 589 000
mieszkanie na sprzedaż - Złotów (gw), Dzierzążenko

rozumiem