nowa oferta
dom na sprzedaż - Piła

Piła
dom na sprzedaż

AXO-DS-13

Dom i działka z ogromnym  potencjałem !     W porównaniu z obrzeżami miasta gdzie są osiedla domków można uznać, że dom znajduje się w centrum miasta. 123 m² klasycznego z lat 70 i 80 kwadraciaka, który w ostatnich latach jest poszukiwany za jego ogromne możliwości ...

Powierzchnia
123,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 040,65 zł
cena 620 000
dom na sprzedaż - Piła

Piła, al. gen. Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

AXO-MS-12

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 37,29 m², II piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,29 m², zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku. To doskonała propozycja zarówno ...

Powierzchnia
37,29 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 064,09 zł
cena 338 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła, al. gen. Sikorskiego

Piła
mieszkanie na sprzedaż

AXO-MS-11

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 34,1 m², Parter. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,10 m² + 3,2 m2 piwnica, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze w niskim, 4 - piętrowym bloku. To doskonała ...

Powierzchnia
34,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 979,47 zł
cena 238 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła

Piła
mieszkanie na sprzedaż

AXO-MS-10

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 63,80 m², I piętro. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,80 m², zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku. To doskonała ...

Powierzchnia
63,80 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 924,76 zł
cena 378 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła

Piła
mieszkanie na sprzedaż

AXO-MS-9

STAN DEWELOPERSKI PO REMONCIE GENERALNYM - W 3 wariantach wykończenia!!!  2-pokojowe mieszkanie z potencjałem własnej aranżacji - centrum miasta, 47,9 m², II piętro, dobra cena!  1. 348 000 zł - w stanie deweloperskim tak jak na zdjęciach.  2. 368 000 zł - w stanie ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 891,09 zł
cena 348 000